Креативний продакшн

Креативний продакшн

Що таке креативний продакшн

Уявіть, що ви прийшли в незнайому компанію і хочете презентувати себе гідним чином. Для цього потрібно виглядати, як найкраща версія себе - відповідна зовнішність, приємний голос, впевнена поведінка. Те ж відбувається з брендом, йому необхідна історія, яку він розповість світу і упаковка, по якій його зустрінуть.

Наша компанія здійснює весь цикл робіт по продакшену і постпродакшену будь-яких проєктів візуальної реклами, створенню графіки і 3D моделювання, а також відео проєктів. Виходячи з поставлених завдань, наш креатив продакшн планує весь комплекс робіт, розробляє концепції та рекламні сюжети, кейвіжуали, проводить фото- або відео зйомки, створює ілюстрації та постпродакшн.

Як працює креативне виробництво

Креативна ідея результативна, коли вона базується на стратегії, тому в створенні рекламних продуктів ми опираємося на маркетинговий фундамент. Бачачи чітку стратегію, ми пропонуємо клієнту пул рішень, з якого вибирається найбільш перспективне. По-суті, клієнт бере активну участь в процесі два рази: спочатку ставлячи завдання, і потім, вибираючи одну з наведених концепцій. Всі інші етапи створення ми беремо на себе.

Коротко про нас

Oksis.com.ua - Brandin & digital. Доносимо до споживача <br> зміст продукту <br> у візуальній рекламі або на сайті
Доносимо до споживача
зміст продукту
у візуальній рекламі або на сайті
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Поєднуємо графічний дизайн <br> з креативною стратегією <br> для вирішення завдань клієнта
Поєднуємо графічний дизайн
з креативною стратегією
для вирішення завдань клієнта
Oksis.com.ua - Brandin & digital. > 280 дизайн-проєктів створено <br> для ефективних клієнтських продажів, а не заради самого дизайну
> 280 дизайн-проєктів створено
для ефективних клієнтських продажів, а не заради самого дизайну

Обговорити новий проєкт

 
введіть текст з картинки
2 + 9 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім особам

 

"Співпрацюємо в створенні рекламного креативу вже кілька років, і результат завжди перевершує очікування! Вони відчувають, як створити яскраву і привабливу статичну картинку, яка буде настільки ж цікава глядачеві, як і наш відеоконтент."

Ірина Форманюк, директор ТРК "ВІТА ТВ"

роботи

Більше робіт

Як вибрати креативне агенство

Наша команда володіє всіма необхідними ресурсами для реалізації комплексних проєктів по створенню креативної реклами. Ми замикаємо на собі весь цикл від ідеї до її повної реалізації. З нами працюють виключно фахівці, які мають високу експертизу в своїх сферах. Якщо ви шукаєте креативні агенства в Києві, запевняємо, що відстань не є перешкодою для успішних проєктів, ми безкоштовно проконсультуємо по телефону і готові до зустрічі в будь-якому місті України.

Чим займається наше креативне агенство

Основне завдання - розробити креативну рекламну концепцію, тобто, ідею. Концепція дає можливість створити візуальні образи, через які буде передано основну цінність бренду, його сутність і унікальність. Таким чином, бренд стає зрозумілим і впізнаваним для цільової аудиторії. Приклади наших креативних ідей дивіться тут.

Основними напрямками розробки компанії «Oksis» є:

Якщо вас цікавить, наприклад, виготовлення логотипу компанії і ви зважилися розробити логотип на замовлення - зверніться до нас за розробкою і ми організуємо роботу на всіх рівнях і покажемо кращий результат в контексті вашої маркетингового завдання. Ціна створення логотипу в нашій компанії вас порадує.

Ви можете запитати:

Ми шукаємо креативне агенство Київ, чи зможете організувати робочий процес, з огляду на розташування в іншому місті?

Для нас немає ніяких проблем, щоб організувати роботу і приїхати на зустріч в будь-яке місто - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Хмельницький, Вінницю.

 Ми вже працювали з іншим креативним агенством і маємо деякі розробки. Чи зможете ви працювати за чужим технічним завданням в "Oksis"?

Так, ми зможемо реалізувати рекламні проєкти за техзавданням, яке було розроблено до нас іншим агенством.

  В розробці креативних рішень яких сфер ви маєте досвід?

Ми вже реалізували сотні креативних проєктів для нерухомості, сфери послуг, здоров'я, рітейлу, спорту.

Повідомлення в Oksis

введіть текст з картинки
2 + 1 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім лицям