Айдентика — логотип, фірмовий стиль, гайдлайн, брендбук

Айдентика — логотип, фірмовий стиль, гайдлайн, брендбук

Розробка айдентики — логотип, фірмовий стиль, гайдлайн, брендбук

Айдентика - одна з основних складових бренду, формує відчуття цілісності і єдності всіх його компонентів. Єдиний фірмовий стиль підкреслює статус компанії, створює враження порядку і системності її діяльності. За допомогою власної айдентики, компанія також може відбудуватися від конкурентів, виділитися на товарній полиці. Створення фірмового стилю - невід'ємна частина формування бренду.

Вартість розробки фірмового стилю буде залежати від ряду умов, наприклад, кількість компонентів, які потрібно розробити, технічна складність завдання, кількість робочих варіантів, терміни.

Створення фірмового стилю компанії зараз є необхідністю. В умовах жорсткої конкуренції потрібно використовувати всі методи відбудови, а фірстиль, як його ще називають, є одним з них. Крім того, багато досліджень показують зростання продажів і, відповідно, прибутку в результаті застосування ефективної айдентики.

Розробка айдентики - це робота над:

 • логотипом, як основним елементом, що формує загальний характер
 • умовною кольоровою гамою
 • шрифтами, які будуть використовуватися в цій візуальній системі
 • оформленням фірмових документів
 • розробкою рекламних матеріалів

Якщо вам потрібна айдентика, вартість якої вас порадує, зверніться до нас за телефоном, через форму зворотного зв'язку або будь-яким іншим зручним способом. Ви отримаєте безкоштовну професійну консультацію по розробці вашої айдентики. Якщо у вас вже є фірмовий стиль, але ви б хотіли його оновити, запропонуємо вам свіжу, більш трендовую і ефективну концепцію.

Логотип, фірмовий стиль або гайдлайн на замовлення

Замовлення логотипу в студії на професійному рівні відразу вирішить для компанії кілька завдань:

 • Логотип позитивно працює на імідж компанії, автоматично підвищуючи її репутацію, створює враження злагодженої і системної роботи компанії.
 • Використання логотипу не викликає додаткових питань технічного характеру у підрядників (наприклад, вивіска з логотипом добре читається або візитки з ним виглядають більш солідно).
 • Професійно створений логотип з перших хвилин автоматично справляє потрібне враження про компанію на підсвідомому рівні, вже потім компанія доведе або спростує свою спроможність для клієнта.

Замовити ефективний логотип у Вінниці, Києві, Дніпрі, Одесі, Львові за прийнятною ціною можна у нас в «Oksis». Якщо навіть компанії і не потрібна вся можлива айдентіка, вже в наш час логотипу у неї не бути не може. А при правильній роботі над візуальним оформленням зменшуються витрати на створення бренду, вартість рекламних матеріалів.

Розробка логотипів і фірмового стилю (гайдлайни) - розумне стратегічне вкладення грошей. Професійно створені і ефективні, вони допоможуть заощадити значні суми бюджету на рекламу, викликаючи довіру покупця і стимулюючи його до покупки.

Невеликими компаніями застосовується гайдлайн як складова частина брендбуку, яка може служити і самостійно. В основному він розробляється для застосування у відділі реклами та маркетингу і у рекламних підрядників, а сприяє уніфікації усієї використовуваної рекламної продукції компанії.

Фірмовий стиль детально описує і демонструє зовнішній вигляд всіх рекламних матеріалів і окремих документів, які використовуються компанією і містить:

 • Логотип і правила його використання (кольорову гаму, шрифти, правила розміщення)
 • Фірмовий блок (унікальні елементи, що створюють стиль і тиражовані)
 • Принципи оформлення документів, їх вгляд 
 • Правила верстки рекламних макетів
 • Зовнішній вигляд сувенірної продукції, способи її брендування

Один із прикладів гайдлайни зарубіжної компанії тут.

Розробка брендбука

Першорядним поняттям є бренд - основна ідея або цінність, яка зчитується і сприймається споживачем. А брендбук - це один з перших і основних етапів побудови бренду, документ компанії, докладно описує концепцію, включаючи всі її складові, філософію, позиціонування і атрибути бренду. Повноцінний брендбук більше необхідний тим компаніям, в чиї плани входить масштабування і розвиток мережі, відкриття нових представництв. Розробку брендбуку в Україні, ціна якого вас приємно здивує, ви можете замовити в агентстві «Oksis». 

ОТРИМАЙТЕ ГОТОВУ ПРОПОЗИЦІЮ ПО ДИЗАЙНУ
ЕФЕКТИВНОГО ЛОГОТИПУ І ФІРМОВОГО СТИЛЮ

Отримати пропозицію

Деякі роботи

Чому нам довіряють розробку айдентики

Oksis.com.ua - Brandin & digital. Ви отримуєте ефективний і 100% оригінальний дизайн логотипу і всього фірмового стилю
Ви отримуєте ефективний і 100% оригінальний дизайн логотипу і всього фірмового стилю
Наш дизайн розробляють виключно професіонали, тому Ви отримуєте ефективний і зручний у використанні, на 100% оригінальний логотип. Ви не знайдете дубля ніде, - можете і не шукати. Логотип буде пізнаваний і простий для запам'ятовування, а це і є головні вимоги до вдалого знаку!
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Маркетинговий аналіз конкурентних аналогів <br> та інтересів споживача
Маркетинговий аналіз конкурентних аналогів
та інтересів споживача
Проведення маркетингових досліджень для вивчення цільової аудиторії. Визначення інтересів і очікувань споживачів. Аналіз айдентики конкурентів.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Фірмовий стиль <br> на додаток існуючого логотипу
Фірмовий стиль
на додаток існуючого логотипу
Ми створимо фірмовий стиль, що гармонійно доповнює Ваш логотип. Також є можливість розробки окремих елементів фірмового стилю за потреби.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Найкраща вартість на більше замовлення
Найкраща вартість на більше замовлення
Замовте разом з розробкою логотипу дизайн ще одного виду рекламного продукту і отримаєте знижку на обидва проєкти.

Обговорити новий проєкт

 
введіть текст з картинки
6 + 1 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім особам

Повідомлення в Oksis

введіть текст з картинки
5 + 4 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім лицям