Інтернет-магазини

Інтернет-магазини

Розробка інтернет-магазинів

Інтернет-магазин, що добре продає, варто розробити, звернувшись до нас в «Oksis». Інтернет-магазин є одним з найбільш затребуваних видів сайтів в підприємництві сьогодні. Ми створюємо інтернет-магазини, враховуючи тренди і правила пошукових систем. Один з найбільш істотних факторів при виборі підрядника при розробці  - це вартість. Ціна на створення сайту залежить від багатьох факторів, таких, як функціонал магазину, кількість товарів, що продаються, терміни створення, наповнення та інше.

Для впевненості в стабільній і безпечній роботі рекомендуємо не брати готове рішення, а індивідуально розробити інтернет-магазин на замовлення 

Замовити розробку інтернет-магазину у нас буде правильним рішенням. Консультації з усіх питань майбутнього проєкту безкоштовні.

Інтернет магазин, ціна

Сьогодні компанії пропонують створення інтернет-магазину в Києві, Дніпрі, Вінниці, Одесі, Хмельницькому за різними цінами в декількох сегментах. Дешевші рішення розробляються на основі шаблонів, які допомагають суттєво зекономити бюджет, але іншою стороною медалі є ряд проблем, які можуть згодом виникнути, наприклад, це:

 • Нестабільна робота сайту

 • Необхідність перенесення сайту на інший хостинг для подальшої роботи

 • Спірне питання, чи буде здійснюватися підтримка сайту після розробки

 • Інтернет-ресурс може постійно вимагати корекції і вашої участі в подальшій роботі

 • Якщо Ви поставите додаткові складніші завдання перед розробником, не факт, що вони будуть виконані взагалі, тим більше, коректно.

Всі ці роздуми ведуть до того, що не варто надто економити на розробці. Ми пропонуємо створення інтернет- магазину, ціна якого буде оптимальною, а якість - найкращим для неї.

Наша пропозиція підійде Вам, якщо:

 • У вас вже є інтернет-магазин, але він вас не влаштовує

 • ви володієте оффлайн магазином, але хочете вийти в онлайн

 • у вас є виробництво товару або ви його постачальник, і потрібно організувати продажі онлайн

 • вам мало шаблонного рішення і потрібен індивідуальний підхід

Фактично, для вирішення багатьох бізнес-задач необхідно замовити сайт, інтернет-магазин, сайт-візитку або промосайт. Найчастіше для цих цілей необхідно розробити саме інтернет-магазин, вартість розробки якого залежить від ряду факторів, серед яких:

 • деталізація проєкту або складання технічного завдання (якщо воно не надано замовником)

 • унікальність дизайну

 • складність реалізації проєкту і обсяг його функцій

 • налагодження та тестування роботи готового сайту

 • наповнення та просування сайту

 • подальша технічна підтримка

Вартість розробки сайту в Україні більш прийнятна, ніж, наприклад, в Європі. Але, кожен замовник вибирає свій варіант підходу до вирішення цього завдання, грунтуючись на досвіді, бюджеті і запитах.

Розробка інтернет-магазину в студії

Досвідчені замовники, навіть ті, що розраховують на невеликий бюджет, все ж схиляються до розробки інтернет-магазину в студії. Гарантії успішного виконання проєкту в студії набагато вище, ніж замовлення його у фрілансера або самостійна розробка. Дизайн такого магазину буде унікальним, сайт буде стабільніше працювати, максимум помилок будуть виправлені ще на стадії розробки, до «виходу в світ», на всі ваші запитання з адміністрування і користування можна отримати відповіді в реальному часі, до того ж, за вашим бажанням, сайт буде знаходитися на технічному обслуговуванні.

Бюджет розробки сайту в студії в Вінниці, Києві, Дніпрі, Одесі, Львові також може бути доступним, все залежить від складності проєкту і оплати роботи різного рівня фахівців. Перед початком роботи буде проведено маркетингове дослідження конкурентів, вивчення нюансів і завдань певної сфери бізнесу. Командна робота в студії краще налаштована, фахівці працюють «в зв'язці», рухаючись до єдиної мети і зацікавлені в якісному загальному результаті.

Студія також візьме на себе керівництво процесом розробки, враховуючи всі чинники і не пропускаючи важливих етапів. Але тільки замовнику вирішувати, чи вибере він більш дешеве рішення поза студією, або витратить більше, отримавши гарантії ресурсу, що працює стабільно. До того ж, співпраця з агентством регулюється договором, чим фактично захищена від несподіваних ситуацій, якими можуть «порадувати» деякі фрілансери. Тому, однією з умов вдалого завершення проєкту є саме комплексний підхід студії і всіх учасників розробки.

Чому наші інтернет-магазини затребувані

Oksis.com.ua - Brandin & digital. Детальний збір та аналіз вхідної інформації
Детальний збір та аналіз вхідної інформації
Перед початком роботи над інтернет-магазином ми аналізуємо всю вхідну інформацію майбутнього проєкту. Всі дані, цифри і пропозиції повинні бути упаковані в короткі, лаконічні смислові блоки.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Унікальний дизайн, що продає
Унікальний дизайн, що продає
Унікальний та привабливий дизайн інтернет-магазину, що продає
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Оптимальна динаміка розробки
Оптимальна динаміка розробки
Ми плануємо створення сторінки таким чином, що при невисокій ціні проєкту терміни створення і якість на високому рівні.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Адаптивність та швидкодія
Адаптивність та швидкодія
Наші інтернет-магазини адаптивні і швидкодіючі, тому, ефективні на будь-яких пристроях. Після завершення розробки магазини тестуються в декількох браузерах і на різних моніторах і мобільних пристроях з ОС Android і iOS
Отримайте готову пропозицію зі створення
інтернет-магазину, що продає

Отримати пропозицію

Обговорити новий проєкт

 
введіть текст з картинки
7 + 9 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім особам

Повідомлення в Oksis

введіть текст з картинки
4 + 1 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім лицям