Неймінг

Неймінг

Неймінг для бізнесу

Неймінг — ім'я бренду, з якого все починається. У ньому сконцентрована філософія продукту, його суть. Мета вдало підібраного імені бренду — привернути увагу з одного слова.

В умовах ринку правильний неймінг здатний буквально підхопити продукт і заощадити частину коштів на подальшу його рекламу.

Розробка імені

Сильні назви не виникають спонтанно, це результат досвіду і роботи його творців. До вибору імені бренду застосовується маркетинговий підхід. Повинні одночасно спрацювати емоційний і смисловий компоненти. Неймінг для компанії або продукту повинен в перші секунди сформувати необхідне враження. Зустрічаються випадки, коли розробка назви компанії створюється керівництвом самої компанії, але результат далеко не завжди вдалий, і ми радимо делегувати цей процес професіоналам. Найманого на замовлення в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Хмельницькому, Вінниці можна розробити в багатьох маркетингових компаніях. 

Наше агентство «Oksis» на професійному рівні надає послуги неймингу і для стартапів, і для підприємств, що потребують ребрендингу. Замовити назву бренду просто: зв'яжіться з нами і поставте завдання, а всі підготовчі етапи і саму розробку зроблять наші фахівці. Застосовуючи різні прийоми розробки, вам буде запропоновано ряд варіантів на вибір. Також ми перевіримо пропоновані варіанти на можливість реєстрації, — можливо, такі імена вже зареєстровано. Якщо Вам потрібно замовити назву фірми і у Вас вже є своє бачення і готові варіанти, зверніться до нас і ми проведемо консультацію безкоштовно.

Вартість неймінгу

Від чого залежить вартість розробки? Вартість створення неймингу залежить від кількості необхідних варіантів, а також від термінів реалізації.

Готова пропозиція по створенню
ефективного неймінга компанії

Отримати пропозицію

Що включає сервіс неймінгу?


1
Створення імені бренду
Довірте нам розробку імені бренду - найважливішого каналу комунікації з цільовою аудиторією, що повідомляє їй про ваше позиціонування, виділяє вас серед конкурентів і навіть транслює аудиторії вашу унікальну пропозицію.
2
Створення доменного імені
Правильно вибране доменне ім'я безпосередньо пов'язане з прибутком клієнта через кількість відвідувань і залишених заявок на сайті клієнта.

Обговорити новий проєкт

 
введіть текст з картинки
6 + 7 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім особам

Повідомлення в Oksis

введіть текст з картинки
1 + 6 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім лицям