Поліграфія

Поліграфія

Друкована рекламна продукція, поліграфія

Друкована рекламна продукція залишається одним з актуальних способів донесення ключового рекламного повідомлення, інформації про товар або послугу. Умовою того, що рекламний бюджет не буде злитий даремно, є професійний маркетинговий підхід до розробки і некустарний дизайн поліграфічної продукції.

Поліграфічні послуги користуються попитом, тому що доводять свою необхідність і ефективність поряд з останніми рекламними трендами

Вивід на ринок і просування багатьох торгових марок складно уявити без якісної друкованої реклами. Зараз і у вас є можливість відчути на своєму прикладі, як працює якісний дизайн поліграфії. Замовте у нас поліграфію і запустіть її в роботу. Запевняємо, що велика частина ваших нових клієнтів скажуть, що прийшли до вас, саме отримавши флаєр або буклет нашої розробки. Наші дослідження в «Oksis» показують, що так і трапляється. Якщо вам потрібен дизайнер поліграфії в Вінниці, зверніться до нас.

А ви можете пригадати, яка поліграфічна продукція, що опинилась в Ваших руках, здивувала Вас своїм дизайном?

Створюємо ефективні дизайн-макети для будь-яких видів поліграфії


Журнал Журнал
Брошура Брошура
Флаєр Флаєр
Візитна картка Візитна картка
Рекламный блок в журналі Рекламный блок в журналі
Каталог товарів/продукції Каталог товарів/продукції
Меню для ресторанів/кафе Меню для ресторанів/кафе
Календар Календар
ОТРИМАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНУ ПРОПОЗИЦІЮ
ПО СТВОРЕННЮ ЕФЕКТИВНОГО ДИЗАЙНУ ПОЛІГРАФІЇ

Отримати пропозицію

Чому нам довіряють розробку поліграфії

Oksis.com.ua - Brandin & digital. Ви отримуєте ефективний та професійний дизайн
Ви отримуєте ефективний та професійний дизайн
Наш дизайн поліграфії розробляють професіонали - ось чому вона і ефективна, і приваблива. Ми не робимо дизайн заради дизайну, а створюємо макети, які вирішують маркетингові завдання Вашого продукту або послуги.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Вартість розробки макету оголошуємо відразу
Вартість розробки макету оголошуємо відразу
Вартість розробки макету Ви дізнаєтеся відразу після заявки. Складність і додаткові етапи (фото в студії, розробка ілюстрацій) не вплинуть на збільшення ціни макета.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Можливість абонентського обслуговування по створенню поліграфії
Можливість абонентського обслуговування по створенню поліграфії
Зверніться до нас і повністю зніміть з себе турботу про поліграфічну продукцію! Ми доставимо Вам готову поліграфію, опрацьовану від ідеї макета до реалізації строго із дотриманням строків.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Підготовка до друку кожного макета
Підготовка до друку кожного макета
Ми відповідаємо за підготовку до друку наших макетів, навіть якщо друк здійснює інша компанія. На всі питання, які можуть виникнути у Вашій друкарні, ми даємо відповідь в реальному часі. І також ми робимо максимум для того, щоб у вас не виникло ніяких питань до макету в процесі його друку.

Обговорити новий проєкт

 
введіть текст з картинки
9 + 9 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім особам

роботи

Більше робіт

"Мережа "Золота Скриня" - одна з найбільших в Україні і кількість відділень продовжує зростати, в тому числі, і завдяки нашій рекламі.

Ми комплексно співпрацюємо з агентством "Oksis" не перший рік і воно є нашим надійним партнером у створенні реклами.

Головна властивість наших спільних рекламних проєктів - вплив на цільову аудиторію і можливість стимулювати її бажання користуватися нашими послугами."

Роман Тарасов, начальник відділу маркетингу та реклами ПТ Ломбард "Золота Скриня"

Якісний дизайн поліграфії

Така послуга, як поліграфія на замовлення, присутня в пропозиціях багатьох рекламних агентств, але далеко не всім під силу запропонувати весь цикл послуг із якісної розробки цієї продукції та, в тому числі дизайн друкованої продукції, що працює ефективно.

Ми впевнені, що цього мало - просто розробити інформативний дизайн поліграфії - потрібно запропонувати WOW-рішення, яке зачепить, змусить звернути увагу на ваш продукт або послугу і виділить його серед конкурентів

Таку друковану рекламу хочеться розглянути, а то і залишити собі для прикладу на майбутнє. І компанія, яка виставляє такі вимоги до своєї реклами, вже точно не залишиться непоміченою потенційним клієнтом.

Ми спеціалізуємося на створенні якісної друкованої реклами, включаючи послуги оперативної поліграфії. Процес розробки починається зі збору необхідної маркетингової інформації, проведення аналізу рекламних продуктів конкурентів, формулювання рекламного повідомлення. Проводимо рекламну фотосесію, якщо вона знадобиться. На основі вихідного матеріалу переходимо до створення дизайн макета. Ось деякі види рекламних продуктів, які ми розробляємо:

Кожен вид макета доцільно використовувати в рамках певної рекламної кампанії. Роздавальна друкована продукція, така як флаєри, листівки, брошури, буклети допоможе більш ефективно брати участь в профільній виставці, передати потенційному клієнту максимум інформації про вас і легше залучити клієнтів. Каталоги допоможуть зорієнтувати замовників про спектр продукції, послуг. Маркетинг-кит необхідний для ефективної і статусної презентації компанії. Ми вже розробили сотні ефективних дизайн-макетів для поліграфії, які підвищили продаж наших клієнтів в різних сферах бізнесу - нерухомість, торгівля, послуги, краса і здоров'я.

Замовити дизайн друкованої продукції

Перед початком спільної роботи ми безкоштовно консультуємо вас з приводу всіх робочих моментів, допоможемо вибрати потрібний вид поліграфії для окремої маркетингової завдання. У своїй роботі ми не використовуємо шаблонних рішень, будьте впевнені - ви не знайдете іншого такого макета друкованої реклами ні в кого. Після розробки буде виконана також підготовка до друку, яка входить у вартість розробки. Ви отримуєте готовий до друку макет. У розробці прагнемо до 100% унікальності зображень і тексту, так як розуміємо важливість унікальної креативної ідеї.

По завершенні робіт ми по вашому побажанню віддрукуємо і доставимо продукцію, а вартість поліграфічних послуг буде комфортною для вас.

Перебуваєте в іншому місті, але хочете замовити дизайн поліграфії?

Ви легко можете почати співпрацю з нами, перебуваючи в будь-якому місті, хоча часто нашим клієнтам необхідно замовити поліграфію в Києві. Щоб швидко надрукувати рекламну продукцію, вам знадобиться наша оперативна поліграфія. Разом з тим, вам немає сенсу шукати інші послуги поліграфії в різних містах, таких як Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Кам'янець-Подільський, Львів, Одеса, Полтава, Харків або Чернівці, а відразу для вашої зручності, зв'язуйтеся з нами.

Доцільно розробляти дизайн поліграфічної продукції в рамках роботи над комплексною рекламною кампанією, коли друкована продукція, будучи ще одним каналом зв'язку, вигідно доповнює загальний меседж і підсилює його. У створенні будь-якої рекламної кампанії вам також знадобляться такі наші послуги, як, наприклад, дизайн широкоформатного друку або створення лендінгу. Здійснивши вже багато подібних проєктів, ми відпрацювали професійні навички і запропонуємо вам найбільш якісні рішення.

Повідомлення в Oksis

введіть текст з картинки
3 + 4 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім лицям