Упаковка

Упаковка

Розробити кращий дизайн упаковки

Новий для себе товар, про який нічого не чув раніше, покупець обирає виключно по дизайну упаковки. Матеріал, з якого вона виготовляється, щільність, якість, її загальний вигляд - це одяг, по якому зустрічають продукт.

Розробка упаковки - ключовий етап, і її якість або "поховає" продажі продукту, або «витягне» собою всі недоліки його якості. Мало зробити щось якісно або смачно, необхідно показати споживачу, що ваш товар є те, що він шукав. В ідеалі повинна виникнути любов з першого погляду - саме той дизайн, кольорова гама, запах, тактильні відчуття. Щоб покупець знайшов та обрав серед інших саме ваш продукт, особливо, якщо він новий, повинні виконуватися деякі умови, наприклад:

 • продукт в упаковці повинен вигідно виділятися на полиці
 • продукт повинен відповідати критеріям пошуку, сформованим у цільової аудиторії.

Професійно розроблена упаковка виконає свою функцію і продасть товар одним своїм виглядом, виключивши зайві витрати на рекламу. Таким чином, цілком адекватна вартість дизайну упаковки перекриє собою відчутні суми грошей на додаткове просування.

Розробка дизайну упаковки

Створення дизайну упаковки - дуже відповідальний етап в загальному процесі виробництва товару. Тому довірте його професіоналам. Ми розробимо дизайн упаковки, вартість якого вас приємно здивує. Наші дизайнери отримали відчутний досвід в даній галузі, успішно створивши унікальну упаковку для різних груп товарів, серед яких продукти харчування, автомобільна хімія, косметика, одяг, канцелярські товари та інше. 

Види макетів упаковки, які ми розробляємо:

 • пакети
 • коробки
 • наклейки
 • етикетки
 • склянки
 • бірки
 • етикетки
 • кольєретки
 • контретикетки

Вартість дизайну упаковки

Розробка упаковки на замовлення - один з основних напрямків роботи агентства «Oksis». Від чого залежатиме ціна розробки? Технічна складність дизайну упаковки, форма, площа, що задруковується, створення унікальних ілюстрацій і текстів, завдання продукту - все має значення.

ОТРИМАЙТЕ ПРОПОЗИЦІЮ
ПО РОЗРОБЦІ ЕФЕКТИВНОГО ДИЗАЙНУ УПАКОВКИ

Отримати пропозицію

Нам довіряють розробку упаковки, тому що

Oksis.com.ua - Brandin & digital. Наш дизайн упаковки має маркетингову основу
Наш дизайн упаковки має маркетингову основу
Кожен проєкт по дизайну упаковки розробляється тандемом маркетолога і дизайнера, тому в ньому враховані потреби покупця і принципи трейд маркетингу.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Враховуємо нюанси продажу
Враховуємо нюанси продажу
В процесі роботи над упаковкою ми враховуємо як, де, поряд з чим і в якому режимі буде продаватися Ваш продукт. Це дає можливість виділитися поміж конкурентів, зробити так, щоб товар виділявся на будь-якій полиці.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Тестуємо кілька варіантів упаковки і пропонуємо Вам кращий
Тестуємо кілька варіантів упаковки і пропонуємо Вам кращий
Ми знаємо, що покупець приймає рішення про покупку всього кілька секунд, тому пропонуємо нашому замовнику лише кращі варіанти дизайну.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Готуємо до виробництва <br> і друкуємо
Готуємо до виробництва
і друкуємо
Ми готуємо макет упаковки до запуску у виробництво, знаємо нюанси і ведемо авторський нагляд над усіма його етапами.

Роботи

"Замовляли упаковку для продукту "СуперСонях" і залишилися задоволені співпрацею! Розробка була виконана швидко і якісно, ​​ми потім ще дозамовили два підвиди цього пакета. Все - супер!"

Сергій Зорін, маркетолог ТМ "Сонях - фабрика смаку", м. Вінниця

Обговорити новий проєкт

 
введіть текст з картинки
9 + 5 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім особам

Ви можете запитати:

Які етапи створення упаковки є? Як це відбувається?

Першим етапом відбувається збір відповідної інформації про продукт, про те, як представлені конкуренти, постановка маркетингових завданнь, чого чекає цільова аудиторія. Це базовий етап майбутньої розробки.

Потім, на основі вхідних даних ми шукаємо креативну ідею і розробляємо робочі концепції, що відповідають поставленим раніше завданням. Кількість робочих варіантів спочатку обговорюється з замовником.

Презентувавши робочі варіанти замовнику, ми отримуємо зворотний зв'язок від клієнта і вносимо необхідні корективи, якщо вони необхідні.

Після затвердження концепту із замовником, ми готуємо до друку всі файли, робимо необхідні супровідні інструкції та передаємо до друку.

Скільки робочих варіантів дизайну упаковки побачить замовник?

Замовник може замовити будь-яку кількість варіантів дизайну упаковки, це обговорюється на початку роботи. Це може бути і один варіант, тоді ціна розробки відповідна, а може бути і кілька варіантів на вибір, і це відповідно коштує. Ми враховуємо побажання замовників і максимально лояльно ставимося до побажань коригувати макет або зробити додатково варіант дизайну, наприклад, з іншим шрифтом, елементом або кольором фону.

Чи зможе клієнт замовити дизайн упаковки за технічним завданням, розробленим іншим агенством або внутрішнім відділом маркетингу?

Звичайно, ми розробимо дизайн упаковки, як за вашим технічним завданням, так і самі створимо ТЗ для якісної розробки упаковки всередині нашого агенства.

Чи має можливість замовник втручатися в розробку дизайну упаковки?

Так, якщо замовник вже має своє бачення, ескізи і напрацювання по ідеям, ми із задоволенням перетворимося в «руки» і матеріалізуємо дизайн з його голови, активно втручаючись лише в спірних робочих моментах. Також, ми готові розробити проєкт дизайну упаковки самостійно, не вимагаючи участі замовника і заощаджуючи його час і сили. Поклавшись на нас, і віддавши ініціативу в наші руки, клієнт отримує найкращий варіант упаковки, відповідний маркетинговим завданням і цілям, який буде позитивно сприйнятий цільовою аудиторією.

Чи займаємося ми редизайном упаковки?

Так, ми також здійснимо редизайн упаковки, замінивши старе рішення на більш свіже та ефективне.

Чи можна допрацювати або оновити готовий макет упаковки?

Так, легко внесемо зміни в готовий макет упаковки наш чи іншого розробника протягом кількох днів.

Повідомлення в Oksis

введіть текст з картинки
5 + 1 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім лицям