Зовнішня реклама та широкий формат

Зовнішня реклама та широкий формат

Зовнішня реклама - замовити розробку

Спіймати погляд вашого споживача у вуличному потоці і зацікавити всього за пару секунд - ось для чого вам потрібна зовнішня реклама. Рекламне повідомлення, що легко зчитується, дозволить потенційному покупцеві допустити можливість придбання продукту або користування вашою послугою.

Одним із способів реалізації проєктів по зовнішній рекламі є широкоформатний друк. Він дає можливість візуалізувати будь-які рекламні кампанії, в основі яких лежить широкий формат. Запорукою ефективності подібних проєктів є саме професійний дизайн зовнішньої реклами.

Дизайн широкоформатного друку

Рекламний широкоформатний друк може здійснюватися для дизайн-макетів будь-яких видів носіїв, найчастіше це:

  • білборди
  • призматрони
  • сітілайти
  • банери
  • пілони
  • скроли
  • постери
  • брандмауери
  • плакати
  • афіші

Ефективність майстерно створеної зовнішньої реклами очевидна. Далеко не всі компанії можуть дозволити собі цей вид реклами через солідну вартість розміщення, але ті, кому вдається поєднати якісний креатив, професійну реалізацію та широкий формат, відразу почуваються «на коні».

Зовнішня реклама ефективно працює на підвищення статусу компанії, що розміщується.

Зверніться до нас, якщо вашою метою є просування за допомогою ефективної зовнішньої реклами. Розробивши вже більше 300 проєктів для широкоформатного друку в Вінниці, Одесі, Києві, Дніпрі, Львові, Хмельницькому, Харкові та інших містах наша команда на практиці відточила майстерність залучення клієнтів за допомогою зовнішньої реклами. Наша мета у створенні зовнішньої реклами - створити за її допомогою wow-ефект, вразити і запам'ятатися.

Навіть якщо людина не стане клієнтом відразу після того, як побачить на вулиці рекламний сюжет, вона все ж перейметься великою довірою до бренду, зверне увагу, що такий існує і, відповідно, «утеплить» своє ставлення до нього.

ОТРИМАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНУ ПРОПОЗИЦІЮ
З РОЗРОБКИ ЕФЕКТИВНОГО ДИЗАЙНУ
ДЛЯ ШИРОКОФОРМАТНОГО ДРУКУ

Отримати пропозицію

Створюємо дизайн-макети для будь-яких носіїв


Білборд Білборд
Брандмауер Брандмауер
Roll up Roll up
Транспорт Транспорт
Вивіска Вивіска
Стіни приміщень Стіни приміщень
Сітілайт Сітілайт
Інтер'єрний постер Інтер'єрний постер

Як ми працюємо

Oksis.com.ua - Brandin & digital. Визначення задач <br> та постановка цілей
Визначення задач
та постановка цілей
Постановка цілей і вибір загальної схеми роботи, вивчення наданого замовником технічного завдання (якщо воно є). Брифінг.
-
Результат етапу:
технічне завдання на розробку рекламного продукту.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Маркетинговий аналіз інтересів споживачів і конкурентних аналогів
Маркетинговий аналіз інтересів споживачів і конкурентних аналогів
Проведення маркетингових досліджень для вивчення цільової аудиторії. Визначення інтересів і очікувань споживачів. Аналіз рекламних повідомлень і методів впливу на споживача конкурентів.
-
Результат етапу:
Чіткі орієнтири і тези по створенню нового рекламного продукту.
Вироблення творчої стратегії рекламної кампанії, вибір стилю спілкування зі споживачем і тону звернення до аудиторії.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Розробка рекламних концептів і макетів
Розробка рекламних концептів і макетів
Розробка графічних і вербальних елементів дизайну рекламного повідомлення.
Cтворення композицій рекламного повідомлення і верстка макету, декількох концепцій дизайну реклами, наданих замовнику на вибір.
-
Результат етапу:
Робочі рекламні концепти і макети, які надаються замовнику для обговорення.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Презентація робочих варіантів замовнику
Презентація робочих варіантів замовнику
Презентація макетів замовнику, отримання зворотнього зв'язку або затвердження рекламного концепту (робочий макет).
-
Результат етапу:
Матеріали, що фактично готові до виробництва або публікації в мережі.
Oksis.com.ua - Brandin & digital. Техпідтримка/оновлення рекламного продукту
Техпідтримка/оновлення рекламного продукту
Програма підтримки або оновлення дизайну продукту.
-
Результат етапу:
максимально ефективно працює рекламний продукт

Обговорити новий проєкт

 
введіть текст з картинки
1 + 3 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім особам

Роботи

Більше робіт

"Досвід та свіже бачення - те, що ми шукали! Задоволені результатами спільної роботи та рекомендуємо."

Олексій Шаболтаєв, відділ маркетингу жк "Маріїнський"

Основні види носіїв зовнішньої реклами

Білборд (billboard, бігборд) - один з найбільш зручних і ефективних видів зовнішньої друкованої реклами. Розміри робочої площі борда 6 м на 3 м, і служать вони для розміщення досить великих постерів, для друку яких використовується спеціальний папір blueback (блюбек). Зображення може служити досить довгий період, але міняти його можна і хоч кожен місяць за бажанням замовника.

Дизайн борда повинен бути продуманий таким чином, щоб лише за 3 секунди встигнути дуже багато, а саме:

Якщо розробник все зробив правильно - всі ці цілі будуть досягнуті, принаймні, бренд не залишиться непоміченим і буде більш «читабельним» для потенційного споживача.

Призматрон (призма) - динамічний аналог білборда. Зображення розбивається на смужки, які обертаються синхронно, додатково привертаючи увагу. На призматроні одночасно можна розмістити кілька зображень, які будуть змінюватися.

Сітілайт (сіті лайт) - вуличний носій формату 1,2 м на 1,8 м, який розраховано на найкращий огляд з близької відстані. На відміну від білборда, який видно за кілька десятків метрів, щоб розглянути сюжет ситілайта, до нього потрібно наблизитися. Це формат для пішоходів. Встановлюється часто на зупинках транспорту, місцях скупчення і очікування людей.

Брандмауер - це величезний формат друкованої реклами. Тут саме розмір є перевагою. Цей формат неможливо не помітити, він вражає величчю, тому, до рекламованого бренду відразу виникає як мінімум, деяка повага.

Зверніться до нас, в компанію «Oksis», і Ви отримаєте прекрасний дієвий інструмент по залученню клієнтів у вигляді друкованої зовнішньої реклами. До того ж, вартість широкоформатного друку вас приємно здивує.

Якщо потрібно замовити зовнішню рекламу в Києві, все одно звертайтеся до нас. Ми будемо раді безкоштовно надати консультацію по створенню ефективного дизайну зовнішньої реклами і порадити, як краще діяти в процесі розробки.

Принципи створення зовнішньої реклами

Ключовий момент у створенні широкоформатнї реклами - професійна розробка її дизайну. Повз величезну кількість бордів, сіті-лайтів та банерів ми проходимо кожен день, і навіть не помічаємо, що вони рекламують. Ось ціна не якісного дизайну!

Поганий дизайн зводить «нанівець» всі витрати на друк і розміщення, він залишається буквально непоміченим. Висновок такий, що виробництво зовнішньої реклами починається з ідеї і дизайну, але чималу роль відіграє якість широкоформатного друку, акуратна поклейка на носії і саме розміщення на більш популярних місцях в місті.

Мінімалістичний підхід є одним з основних трендів також і в зовнішній рекламі. Просте і зрозумілий виклад інформації спрацьовує на споживача найкращим чином, отже, бренд легко запам'ятовується.

Для розробки ефективного зображення для зовнішньої реклами необхідно підібрати якісний і унікальний вихідний матеріал - зробити фото, розробити інфографіку або ілюстрації. Довірте розробку дизайн-макету компанії «Oksis» і ми покращимо показники вашого бізнесу за допомогою цього чудового каналу зв'язку з клієнтом.

Повідомлення в Oksis

введіть текст з картинки
7 + 7 =
* Ваші особисті дані не будуть передані третім лицям